Plovoucí podlahy Jičín

Plovoucí laminátové podlahy

Laminátová podlaha

Laminátové plovoucí podlahy mají na trhu své stálé místo. Jsou oblíbené pro svou pokládku, snadnou údržbu i dekory, které zdařile imitují dřevěné podlahy.  Dnešní moderní firmy jakými je např. Witex, Balterio, nebo Parador tento trend posunuly ještě o krok dál, nabízejí vám i imitace kamenů, dlažeb, betonu a mnoha grafických vzorů.  Každá z těchto tří firem je specifická svými produkty a nabízí špičkovou kvalitu mezi laminátovými podlahami.

Všechny laminátové podlahy od těchto výrobců Vám ukážeme v naší prodejně v Jičíně


WITEX
Laminátové podlahy od firmy Witex jsou známé svou kvalitou a dlouholetou tradicí. Její produkty se prodávají ve více jak 70 zemích světa. Průbojnost a kvalita firmy Witex na vás promlouvá skrze své kolekce. Ve velké oblibě architektů a designérů jsou kolekce ve vysokém lesku, použitím těchto podlah se vám jistě podaří vytvořit lehký, vzdušný interiér v moderním stylu. Pokud vás ale láká spíše atmosféra vesnických chaloupek, určitě si i vy vyberete podlahu, které splní vaše požadavky. Kolekce firmy Witex jsou nesmírně rozmanité a snaží se pokrýt co nejvíce módních trendů a stylů. Vzory laminátových podlah WITEX najdete v naší jičíncké vzorkovně


BALTERIO
Dekory kolekcí Balterio jsou až neskutečně reálné.  Mají jemně prokreslená léta doplněná shodnou strukturou se všemi prohlubněmi a póry, věrně napodobují způsoby opracování dřevěných podlah, jakými je drásání nebo kartáčování. Lamely lehce zdůrazňují zkosené hrany, které plně respektují styl dané podlahy. Laminátové podlahy Balterio vás nadchnou svou přirozeností a širokou nabídkou dekorů.

V naší vzorkovně laminátových podlah v Jičíně najdete vzorky podlah, které Vám profesionálně a rychle položíme.

Zákaznická infolinka

TEL: 493 531 298

jeka.interier@seznam.cz