Interiérové dveře JEKA Jičín

Interiérové dveře

DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Dveře a zárubně jsou důležitou součástí interiéru. Mnoho z nás má zažitou představu, že dveře slouží pouze pro optické oddělení místností, odhlučnění a zaručení soukromí. Málokdo si ale uvědomí, že si výběrem dveří vytváří útulný domov, stejně tak jako výběrem podlah, nábytku, malby na stěně, či kuchyňské linky. Dnešní moderní firmy vyrábějící dveře Vám mohou nabídnout nejrůznější povrchové úpravy, aby vyšli vstříc nejen požadavkům zákazníků, ale i designérů a architektů. V nabídce firem PRÜM a SAPELI naleznete například dveře z velmi oblíbeného a praktického CPL laminátu, můžete ocenit přírodní krásy dýhy a masivu, moderní dveře ve vysokém lesku, nebo barvách RAL . Dále vám firmy nabízejí specifickou ale neméně zajímavou povrchovou úpravu vacuo  fólií, či kamenné dýhy.

Firmy PRÜM i SAPELI mají ve svém sortimentu nejen dveře hezké na pohled, ale jejich výrobky jsou i nesmírně praktické. Kromě rozdílů ve výplních dveří nabízejí i speciální dveře například s protipožární úpravou, zvukotěsné, kouřotěsné, nebo třeba s klima úpravou. Klima úprava je důležitá vlastnost dveří, která je určena pro oddělení prostor s odlišnou teplotou a vlhkostí, zabrání jakékoliv deformaci dveřního křídla vlivem těžkých klimatických podmínek, je doporučována pro dveře do koupelen, sklepů či půd.

Na vzorkovně v Jičíně naleznete vzorové dveře osazené do zárubní v různých povrchových úpravách se zajímavými typy skel. Přijďte se inspirovat, rádi Vás vzorkovnou provedeme.

U nás na prodejně uvidíte dveře značky PRÜM, například dveře  z kolekce Standard v povrchu Dub Alholtz, Standard S4/LA v dekoru Karo beige, Royal 1D 154 black v Hedvábně šedé, Royal 2D 231 v Bílém laku, Royal 1D LA3/B v povrchu Touch grey, dveře Quattro 1/0 s kazetou v povrchu CPL Javor pur, celoskleněné dveře Stylus se sklem Float čirý a vzorem MIKADO 2, a mnoho dalších.

Zákaznická infolinka

TEL: 493 531 298

jeka.interier@seznam.cz