Interiérové dveře JEKA Jičín

Od října 2017 rozesílá Stavební spořitelna (alias Buřinka) 3500 klientům měsíčně slevové kupóny na dveře výrobce PRÜM

Klient, který dorazí na naši prodejnu s touto slevovou poukázkou, získává slevu 15% na kompletní sortiment dveří od tohoto výrobce.

Interiérové dveře

DVEŘE A ZÁRUBNĚ

Dveře a zárubně jsou důležitou součástí interiéru. Mnoho z nás má zažitou představu, že dveře slouží pouze pro optické oddělení místností, odhlučnění a zaručení soukromí. Málokdo si ale uvědomí, že si výběrem dveří vytváří útulný domov, stejně tak jako výběrem podlah, nábytku, malby na stěně, či kuchyňské linky. Dnešní moderní firmy vyrábějící dveře Vám mohou nabídnout nejrůznější povrchové úpravy, aby vyšli vstříc nejen požadavkům zákazníků, ale i designérů a architektů. V nabídce firem SAPELI a PRÜM naleznete například dveře z velmi oblíbeného a praktického CPL laminátu, můžete ocenit přírodní krásy dýhy a masivu, moderní dveře ve vysokém lesku, nebo barvách RAL . Dále vám firmy nabízejí specifickou ale neméně zajímavou povrchovou úpravu vacuo  fólií, či kamenné dýhy.

Firmy SAPELI i PRÜM mají ve svém sortimentu nejen dveře hezké na pohled, ale jejich výroby jsou i nesmírně praktické. Kromě rozdílů ve výplních dveří nabízejí i speciální dveře například s protipožární úpravou, zvukotěsné, kouřotěsné, nebo třeba s klima úpravou. Klima úprava je důležitá vlastnost dveří, která je určena pro oddělení prostor s odlišnou teplotou a vlhkostí, zabrání jakékoliv deformaci dveřního křídla vlivem těžkých klimatických podmínek, je doporučována pro dveře do koupelen, sklepů či půd.

Na vzorkovně v Jičíně naleznete vzorové dveře osazené do zárubní v různých povrchových úpravách se zajímavými typy skel. Přijďte se inspirovat, rádi Vás vzorkovnou provedeme.

Zákaznická infolinka

TEL: 493 531 298

jeka.interier@seznam.cz